Представительство Всемирной Ассоциации Традиционного Винг Чунь Кунг Фу в Украине и по СНГ
Representative Office of the World Wing Chun Kung Fu Association in Ukraine and CIS

Бандура, секс і рок-н-ролл.

На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Wing Chun -> Общение
Бандура, секс і рок-н-ролл.
Автор Сообщение
Zushpre



Зарегистрирован: 14.02.2014
Сообщения: 108
Откуда: Черкассы

СообщениеДобавлено: 03.10.2014, 08:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

знайшов картинку, може не зовсім по темі, але   


bandura.jpg
 Описание:
 Размер файла:  41.21 KB
 Просмотрено:  2376 раз(а)

bandura.jpg


Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Ivan Tkalenko



Зарегистрирован: 14.04.2014
Сообщения: 173
Откуда: Київ

СообщениеДобавлено: 03.10.2014, 23:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

silentjet писал(а):
Ivan Tkalenko писал(а):
Про підзвучення бандури.

бандури.


Пару активных ежей,808-ой ТС на подогрев,дуал ректу в модерне да поярче - и успех в кармане Smile. ню вейв так сказать.


Дякую, я зараз активно експериментую з просторовими обробками. А дуже розігнаний сигнал поки, що не вживаю (музика яку я граю не потребує такої експресії). За ідею дуже дякую!   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Ivan Tkalenko



Зарегистрирован: 14.04.2014
Сообщения: 173
Откуда: Київ

СообщениеДобавлено: 03.10.2014, 23:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Zushpre писал(а):
Тобто на бандурі були і магнітні і п"єзо зкукознімачі?
Виходить для того, щоб бути музикантом треба розумітися ще й на радіотехніці і на фізіці провідникових матеріалів...


Так, були і магнітні і п"єзо. Були ще оптичні знімачі і був експеримент з магнітострикцією. Оптичний знімач (схему розробив знайомий з Алчевська) - мав непогані характеристики, але погано ловив тонкі струни. Міліметрове відхилення було критичним. Ну і місця багато займає. Однією з основних особливостей для конструктора електробандури є те що струн багато, а місця мало. Це трохи обмежує конструкторську творчістьSmile   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Ivan Tkalenko



Зарегистрирован: 14.04.2014
Сообщения: 173
Откуда: Київ

СообщениеДобавлено: 04.10.2014, 00:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Zushpre писал(а):
знайшов картинку, може не зовсім по темі, але


Є російський балачаєчник Льоша Архіповсьький. - він фантастичний. Серед бандуристів такого рівня майстерності є тільки один - Роман Гриньків.
https://www.youtube.com/watch?v=8gm_RKqeUNA   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Ivan Tkalenko



Зарегистрирован: 14.04.2014
Сообщения: 173
Откуда: Київ

СообщениеДобавлено: 04.10.2014, 00:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Це найкращий бандурист усіх часів і народів - Роман Гриньків. Для мене велика честь дружити з ним і називати його своїм учителем.

https://www.youtube.com/watch?v=BtR6Yfo0yj0
відео майже двадцятирічної давності.   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Ivan Tkalenko



Зарегистрирован: 14.04.2014
Сообщения: 173
Откуда: Київ

СообщениеДобавлено: 04.10.2014, 00:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Zushpre писал(а):

Виходить для того, щоб бути музикантом треба розумітися ще й на радіотехніці і на фізіці провідникових матеріалів...


Тут, швидше, мої технічні запити до інструменту не є реалізованими. (напр. я хочу, щоб звук тягнувся довше , а він тухне). Тому я і вигадую усі ці штуки, щоб втілити ті звуки і ідеї які живуть у моїй голові. Є багато музикантів, які не морочаться і використовують ті можливості інструменту які є. Нормальний чудовий варіант. Але не мій.   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Ivan Tkalenko



Зарегистрирован: 14.04.2014
Сообщения: 173
Откуда: Київ

СообщениеДобавлено: 04.10.2014, 00:53    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ivan Tkalenko писал(а):
Про підзвучення бандури.

Для підзвучення акустичних струнно-щипкових інструментів вживають три основних типи звукознімання
1. Мікрофон на стійці.

Усі ці типи підзвучення я випробував на бандурі і зараз поки зупинився на такому варіанті:


Зараз вживаю такий набір з трьох складових:

1.у басовому підструннику вмонтовано п"єзокабель невідомого виробника, кабель знято з американської гітари Ovation. Звучить дуже добре, хоча і просідає трохи на струні "до" - великої октави.

2. у основному (великому) підструннику вклеєно теж американський п"єзокабель фірми MEAS, Measurement Specialtie. Я їх довго діставав (американських друзів), вони відфутболювали мене то до німецьких ділерів, то до французьких, врешті знайшов притомного менеджера у Барселоні, але мінімальний метраж у них був 11 метрів (а мені треба 0.5 метра). Коштувало у них десь під 400 євро.
Я знайшов у Естонії майстра, який згодився мені продати один метр кабелю, так як він придбав його, як він писав: "явно в избыточном количестве". Метр обійшовся мені у 50 євро.

3.Для високих частот я використовую біморфний звукознімач Ігоря Зубкова з Талліна. Це його авторська розробка, яка не має аналогів у світі (я принаймні не знайшов). Звучить по високих частотах дуже цікаво. Сигнал сильний, чіткий. Попередній підсилювач, який ішов з ним у комплекті довелося переробляти, так як він був адаптований під гітару і мав спад ВЧ у смузі 500 - 5000 Гц з нахилом 6 дБ на октаву. Після поради з майстом ми виготовили новий підсилювач урахувавши
наші запити. Звучить чудово.

Повністю цю конфігурацію я зібрав тільки сьогодні, тому ще ніяких серйозних випробувань не проводив. Буду потроху випробовувати - записуватиму - ділитимуся враженнями.   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Ivan Tkalenko



Зарегистрирован: 14.04.2014
Сообщения: 173
Откуда: Київ

СообщениеДобавлено: 05.10.2014, 00:15    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Для своїх потреб я зконструював дві стійки для бандури: одну для гри стоячи, або сидячи на високому барному стільці, іншу для гри сидячи. (Фотографій першої стійки нема, бо вона зараз не у Києві, тому узяв кілька зображень з ювілейного туру Тараса Петриненка "Останній з могікан" 2013р.)   


3.jpg
 Описание:
 Размер файла:  53.08 KB
 Просмотрено:  2346 раз(а)

3.jpg



2.jpg
 Описание:
 Размер файла:  89.2 KB
 Просмотрено:  2346 раз(а)

2.jpg



1.jpg
 Описание:
 Размер файла:  52.58 KB
 Просмотрено:  2346 раз(а)

1.jpg


Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Ivan Tkalenko



Зарегистрирован: 14.04.2014
Сообщения: 173
Откуда: Київ

СообщениеДобавлено: 05.10.2014, 00:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Іще фотки стійки з іншого боку:   


6.jpg
 Описание:
 Размер файла:  58.27 KB
 Просмотрено:  2345 раз(а)

6.jpg



5.jpg
 Описание:
 Размер файла:  60.33 KB
 Просмотрено:  2345 раз(а)

5.jpg


Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Ivan Tkalenko



Зарегистрирован: 14.04.2014
Сообщения: 173
Откуда: Київ

СообщениеДобавлено: 05.10.2014, 21:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

З якоїсь пори я почав активно займатися з програмою Ableton Live. Вона фантастично зконструйована для живої роботи по зручності керування ефектами , та їх параметрами у реальному часі. Так як руки бандуриста постійно зайняті, то доводиться перемикання ефектів або зміну якихось параметрів перенести на міді контролери, які перемикаються ногами. Це кнопки і педалі.
Щоб зручно було ногами робити усі ці маніпуляції, довелося вигадати стійку для бандури, щоб грати сидячи.

Стійка вийшла чудова по функціоналу, зараз додумую останні елементи, щоб довершити на предмет зручності перевезення у машині. Зараз ще присутній один елемент, який стирчить на 10 см. і трохи незручний для перевезення.   



2.jpg
 Описание:
 Размер файла:  175.33 KB
 Просмотрено:  2337 раз(а)

2.jpg


Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Zushpre



Зарегистрирован: 14.02.2014
Сообщения: 108
Откуда: Черкассы

СообщениеДобавлено: 06.10.2014, 19:05    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Іван, ви граєте на всіх музичних інструментах?   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Ivan Tkalenko



Зарегистрирован: 14.04.2014
Сообщения: 173
Откуда: Київ

СообщениеДобавлено: 06.10.2014, 23:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Zushpre писал(а):
Іван, ви граєте на всіх музичних інструментах?


Я відчуваю себе професійним бандуристом. Свою гру на інших інструментах вважаю аматорською.

Професійним у тому значенні, , що за бандурні звуки я несу перед собою набагато більшу відповідальність ніж за будь-які інші.   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Ivan Tkalenko



Зарегистрирован: 14.04.2014
Сообщения: 173
Откуда: Київ

СообщениеДобавлено: 10.10.2014, 21:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Новини електричного бандуробудівництва.
Бувають такі дні, коли робиш і думаєш:"Воно то і негарно себе хвалити, але по-моємо це геніально"
А бувають дні, коли робиш і думаєш: "Здається це якесь лайно. Чим я займаюся останні роки?"

Сьогодні був не той день, де "геніально" Smile   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Ivan Tkalenko



Зарегистрирован: 14.04.2014
Сообщения: 173
Откуда: Київ

СообщениеДобавлено: 10.10.2014, 22:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Минулого літа я їздив до славетного міста Суми записувати бас і барабани для свого альбому каверів.
У перерві на каву записали із Зоріком і Джексоном (бас\барабани) шматок безсмертної композиції гурту Прокол Харум - A Whiter Shade of Pale

https://soundcloud.com/ivan-tkalenko-1/a-whiter-shade-of-pale-procol-harum-cover   



Zorik Jackson.jpg
 Описание:
 Размер файла:  46.51 KB
 Просмотрено:  2289 раз(а)

Zorik Jackson.jpg


Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
silentjet



Зарегистрирован: 05.02.2014
Сообщения: 162

СообщениеДобавлено: 10.10.2014, 22:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ivan Tkalenko писал(а):
silentjet писал(а):
Пару активных ежей,808-ой ТС на подогрев,дуал ректу в модерне да поярче - и успех в кармане Smile. ню вейв так сказать.


Дякую, я зараз активно експериментую з просторовими обробками. А дуже розігнаний сигнал поки, що не вживаю (музика яку я граю не потребує такої експресії). За ідею дуже дякую!


Ну я взагалі-то пожартував. Хоча на початку, колись давно, ми експериментували з постпроцесінгом за допомогою "гітарних" ефектів. Додавали до своїх треків.
У принципі непогано виходило, але через брак живого бандуриста дуже обмежені партії виходили...
Однак, як і будь який струнний інструмент, думаю "гітарний" процесінг гірше не зробить. Однак звісно ж постає питання доцільності використання такої обробки у кожному конкретному випадку. Також є проблема з адекватним зніманням сигналу. П"єза то звісно добре але ж старі добрі магнітні датчики вони не замінять...   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Wing Chun -> Общение Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Страница 2 из 3

© 2010 Украинское Представительство Всемирной Винг Чунь Кунг Фу Ассоциации. Все права защищены.