Представительство Всемирной Ассоциации Традиционного Винг Чунь Кунг Фу в Украине и по СНГ
Representative Office of the World Wing Chun Kung Fu Association in Ukraine and CIS

Поради Фізиків


Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Wing Chun -> Личностный рост
Поради Фізиків
Автор Сообщение
Oleks



Зарегистрирован: 22.10.2010
Сообщения: 636
Откуда: Київ

СообщениеДобавлено: 28.04.2014, 15:37    Заголовок сообщения: Поради Фізиків Ответить с цитатой

Концепція: цитата фізика, власні думки про неї.
Мета: почути про досвід людей, які приклали руку від найкульніших відкриттів, що рятують життя і до таких винаходів які знищили мільйони.
Коментар: бачу цю тему як цитати/думки/слова/промови.. вчених про життя.. просто читати недостатньо, оскільки важливий фактор - це обговорення і втілення на практиці тих принципів, що близькі тобі.. фізика, бо це близьке мені)

Ну а тепер те, про що просто не можу мовчати, - тобто не хочу, можу я все, аби тільки мотивація, з хорошою мотивацією можна все Smile


У сучасному світі де інформація зростає експоненційними законами є декілька напрямків як спихнути в одну голову більше інформації за коротший проміжок часу, а ось що сказав Альберт, і те про що забувають сучасні викладачі і вчителі - все вивчити не можливо, але цілком можливо навчити людину думати. До слова сам Альберт був багато в чому не згодний зі своїми викладачами за що і мав погані оцінки)). Може саме тому він сказав наступне, щоб донести до нащадків, що не тільки знання як такі важливі, але і мислити дуже важливо:



"Освіта - це не вивчення фактів, а тренування мозку думати"   

_________________
☼ РОБИ ПО МАКСИМУМУ СВОЇХ МОЖЛИВОСТЕЙ І НЕХАЙ БУДЕ, ЩО БУДЕ ☼
☼ ВСЕ. ЩО ТИ МАЄШ - РЕЗУЛЬТАТ ТВОЇХ ДІЙ ☼
☼ СЛОВО НЕ ГОРОБЕЦЬ - ВИЛЕТИТЬ НЕ ПІЙМАЄШ! ☼   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Oleks



Зарегистрирован: 22.10.2010
Сообщения: 636
Откуда: Київ

СообщениеДобавлено: 05.05.2014, 14:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

"Є, ПРОТЕ, ОДНА ЩАСЛИВА ОБСТАВИНА: ЯКІ Б НЕ БУЛИ НАШІ ДУМКИ, ЇМ НЕ ЗМІНИТИ ЗАКОНІВ ПРИРОДИ"

Майкл Фарадей був великим фізиком-експериментатором. Він сам навчився тому, що йому подобалося завдяки самоосвіті. Згодом доля разом з Деві його настигла і він отримав вчителя від якого навчився також багато.

Крім всього іншого Фарадей вмів донести своїм студентам те, що знав сам. Якось на лекції він сказав студентам: "Замало того, що Ти знаєш сам, важливо вміти передавати ці знання іншим".
До слова доля його любила час від часу, зокрема ефект електромагнітної індукції йому пощастило відкрити завдяки випадку. Фарадей довгий час шукав зв'язок між магнітним полем та електричним. Він знав, що зв'язок є, але ніяк не міг його отримати практично. Суть експерименту полягала в тому, що Фарадей вставляв магніт в котушку і біг в іншу кімнату щоб подивитися, що в дроті котушки з'являється струм. Але стрілка апмерметра була в початковому положенні. Одного разу коли Фарадей був біля амперметра його помічник, прибираючи на дослідному столі, витягнув магніт щоб його витерти, а Фарадей в цей час помітив що стрілка приладу поворухнулася. Ось так він і зрозумів основну деталь, тільки ЗМІННЕ магнітне поле генерує електричний струм!
Доля "всміхається" наполегливим Wink.

Цитата вище мені дуже сподобалася в ключі того, що як би не намагалися спотворити істину люди, все одно вона залишиться такою якою була. Зокрема це стосується законів нашого Всесвіту.

  

_________________
☼ РОБИ ПО МАКСИМУМУ СВОЇХ МОЖЛИВОСТЕЙ І НЕХАЙ БУДЕ, ЩО БУДЕ ☼
☼ ВСЕ. ЩО ТИ МАЄШ - РЕЗУЛЬТАТ ТВОЇХ ДІЙ ☼
☼ СЛОВО НЕ ГОРОБЕЦЬ - ВИЛЕТИТЬ НЕ ПІЙМАЄШ! ☼   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Wing Chun -> Личностный рост Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

© 2010 Украинское Представительство Всемирной Винг Чунь Кунг Фу Ассоциации. Все права защищены.