Представительство Всемирной Ассоциации Традиционного Винг Чунь Кунг Фу в Украине и по СНГ
Representative Office of the World Wing Chun Kung Fu Association in Ukraine and CIS

Популярно о Головном Мозге

На страницу Пред.  1, 2, 3
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Wing Chun -> Общение
Популярно о Головном Мозге
Автор Сообщение
Иван



Зарегистрирован: 24.02.2010
Сообщения: 2170

СообщениеДобавлено: 14.02.2012, 01:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Да уж, не знаешь, радоваться такой способности или наоборот.
Главное чтобы было интересно.
А мозг - действительно поразительная штука.   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Kuzart



Зарегистрирован: 14.03.2011
Сообщения: 1589

СообщениеДобавлено: 14.02.2012, 01:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вопрос я так понимаю, можно ли открыть эти возможности мозга не повреждая другие участки?
Или может надо нагрузит мозг так что он или вскипит и всю жизнь будешь тыкать дули воробьям и слюни пускать или станешь гением Smile   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Иван



Зарегистрирован: 24.02.2010
Сообщения: 2170

СообщениеДобавлено: 14.02.2012, 01:43    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Думаю открыть можно, правда я еще не открывал.
Но работаю над этим.

Кстати, винг-чунь тоже имеет для этого инструменты :)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Kuzart



Зарегистрирован: 14.03.2011
Сообщения: 1589

СообщениеДобавлено: 14.02.2012, 02:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Иван писал(а):
Думаю открыть можно, правда я еще не открывал.
Но работаю над этим.

Кстати, винг-чунь тоже имеет для этого инструменты Smile


Как работаешь? Smile

Кроме того что работает 2 полушария в Винг Чунь я не знаю.   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Иван



Зарегистрирован: 24.02.2010
Сообщения: 2170

СообщениеДобавлено: 14.02.2012, 10:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Есть интересный портал http://tintuit.ru/, и развивающие игры на нем   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Виктория



Зарегистрирован: 16.03.2010
Сообщения: 988

СообщениеДобавлено: 01.08.2013, 13:31    Заголовок сообщения: Популярно о Головном Мозге Ответить с цитатой

Біофізик Олег Кришталь – один з найцитованіших і найавторитетніших українських вчених у світі.



"МОЗОК ПЛАСТИЧНИЙ ВСЕ ЖИТТЯ"

- Розкажіть про мозок. Ми живемо в світі швидкої інформації. Наш мозок якось до цього пристосовується?

- Так, мозок – це фантастичний пристрій, який, мабуть, є найбільш складним у всесвіті. Хоча хто його знає – може, десь є якийсь інопланетний розум, який сильніший за наш, але ми про нього поки що нічого не знаємо.

Зараз стало зрозумілим, що ми принципово недооцінювали здатність мозку до змін. Мозок настільки пластичний, що це просто неймовірно.

- Тобто він є пластичним не тільки до трирічного віку?

- Ні, він пластичний все життя. Звісно, найважливіші пластичні зміни відбуваються у дитинстві. Деякі речі, скажімо, оволодіння першою мовою, можуть відбуватися тільки один раз. Можуть бути й дві рідні мови, але інша вже не така рідна, як та, перша.

Скажу про себе. Я відчуваю себе абсолютно українцем. Але у мене, як і у численних співвітчизників - практично дві рідні мови, українська і російська. Але, проживши своє життя в умовах Радянського Союзу, я, знову ж таки, як численні співвітчизники, краще володію російською мовою. Це вже важко подолати. А от, скажімо, якби я захотів змінити спеціальність, то навіть у моєму віці я міг би це зробити.

- І кожен може?

- Так. До речі, думали, що нервові клітини не відновлюються. Виявилось, вони відновлюються. Причому дуже цікаво - в залежності від потреб. Якщо ти вживаєш свій мозок, то у ньому весь час створюються стовбурові нервові клітини і рухаються саме в ті ділянки мозку, які ти вправляєш.

Тому, скажімо, навіть людина, яка отримала інсульт і 10 років постійно лежала, зможе встать і знову ходити, в 90% випадків. Але для цього потрібна мотивація. Бо треба настійливо вправляти мозок: якщо людина не може рухати кінцівками, вона повинна ними рухати подумки по 6 годин на день без вихідних. І тоді десь за 2-3 місяці вона встане!

Або якщо людина, скажімо, не дай бог, осліпла, то можна їй покласти на руку або на спину матрицю, яка буде видавлювати зображення, і вона почне їх ніби бачити. Людина може почати бачити шкірою. Таких прикладів можна дуже багато навести.

- Яким чином можна тренувати мозок?

-Тільки вживати. Тренувати мозок – це вживати мозок. Його стимулює і читання, і письмо, все на світі.

- Тоді що вбиває мозок?

- Лінощі. Я вже казав, головне - це мотивація. Знаєте, мені пощастило зробити кілька справжніх відкриттів, які залишаться в науці… Скажімо, знайшов два рецептори болю. Але для мене самого найбільш цікавим надбанням є маленька книжечка під назвою " К пению птиц", яку я написав багато років тому.

Чому я про неї згадав? Бо перше речення там у мене з'явилося з підсвідомості і воно звучало так: "Мотивация – рабыня светлячка эмоций". В цьому, власне, і є ключ до розуміння, що рухає нашим мозком. Є емоції, і вони створюють мотивацію.



"ЯКБИ МИ ЗНАЛИ, ЯК З'ЯВЛЯЄТЬСЯ МОТИВАЦІЯ, ТО ВСІ БУЛИ БИ БАТЬКАМИ ГЕНІЇВ"

- Зараз дуже популярний ранній розвиток дитини. Одні кажуть, що це погано, а інші - що дитиною треба займатися, водити її на максимум гуртків, займати її час

- Треба давати дитині поживу для роздумів і давати можливість вибору, щоб у дитини цього було вдосталь. І при тому "молити Бога", тобто не бути настирними, щоб у дитини не з'явилась відраза.

Як це зробити? Як казав Білл Гейтс: "Якби ми знали, хто винайшов Інтернет, ми б зробили його королем". Тут те саме. Якби ми знали, як може з'явитися мотивація, то всі були б батьками геніїв. Це поки що велика таємниця.

- Футуролог Мічіо Каку розповідав нам, що у недалекому майбутньому людина за допомогою думки, зможе керувати різними предметами довкола. Це справді можливо?

- Так, це вже робиться. В тому немає ніяких фокусів. Це насправді досить тривіально. Не так просто, але тривіально. Інтерфейс між мозком і приладами вже є. І тут немає ніяких чудес, ніякої магії, настає пора практичного застосування, зокрема протезів, контрольованих розумом.

- Якою буде людина майбутнього з точки зору всіх цих досліджень? Вона буде розумнішою, розвиненішою?

- Це велике питання. Сценаріїв може бути безліч, серед них є егалітарні (від слова "рівність") а є елітарні.

Комп’ютеризація світу – головний рушій змін у людських мізках. Якщо у мене в комп’ютері є доступ до мережі Інтернет, здатної відповісти мені на будь-яке питання і довести до мене все, що з цього питання знає людство, то це не просто принципово нова ситуація для людини в порівнянні з тим, що було раніше.

Це взагалі новий світ! Ще новий для нас, але вже наш, сучасний нам світ, що формує наші пластичні мозки. Так от, ціна мотивації у цьому світі буде ще збільшуватись. Розшарування між умотивованими яйцеголовими і пересічними громадянами споживацького типу буде зростати.

Я не футурист, але у світі майбутнього дуже ймовірна поява нової кастовості, пов’язаної із знанням. Тож поки не пізно треба подбати про вітчизняну науку."


http://life.pravda.com.ua/technology/2013/07/17/133743/   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Валентина Слободянюк
Instructor


Зарегистрирован: 24.02.2010
Сообщения: 4454
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: 01.08.2013, 13:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Благодарю Виктория! интересно про видеть кожей!   
_________________
www.facebook.com/wingchun.ua   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Яся Мельник



Зарегистрирован: 05.08.2012
Сообщения: 633
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: 01.08.2013, 20:38    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цікавий вклад! А я знайшла відголос своїм думкам у словах про кастовість і поділ виживаючих в населенні. Чомусь постійно здається,що залишаться самі різно-споживаючі, щось типу інформаційного хижацтва. Але ж насправді,еволюція триває,і щось та вийде. Спасибі за статтю!   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Leksey



Зарегистрирован: 20.09.2012
Сообщения: 275

СообщениеДобавлено: 02.08.2013, 16:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую за статтю, так функції мозку безмежні, якби ще людина могла викростовувати всі 100 відсотків властивостей мозку.   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Галкин



Зарегистрирован: 29.06.2010
Сообщения: 2219
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: 02.08.2013, 17:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ленин был прав: "Учиться, учиться и ещё раз учиться"!   
_________________
Всё гениальное-просто!   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Виктория



Зарегистрирован: 16.03.2010
Сообщения: 988

СообщениеДобавлено: 02.08.2013, 18:12    Заголовок сообщения: Популярно о Головном Мозге Ответить с цитатой

Замечательные слова о безграничности возможностей мозга.
Совершенно очевидно, что это есть в реальности.
Понимание и вера в пластичность и самообновление мозга дают надежду всему сознательному человечеству на решение абсолютного
множества задач в любых сферах человеческой деятельности, включая
здоровье, развитие новых возможностей и сверхвозможностей...
Очень знаково, что учёные выяснили биомеханизм этого уникального
свойства мозга на клеточном уровне. Обновление, восстановление нервных клеток и создание новых связей - возможностей в зависимости от "запроса" происходит путём постоянного создания и движения стволовых нервных клеток в т. называемые используемые участки мозга... Осталось найти те вещества (возможно, новый спектр нейропептидов, которые уже сегодня служат восстановлению организма),
которые помогут мотивировать ( "получать удовольствие") человека в зависимости от "заявки" на те или иные таланты и достижения.

Без сомнения, одним из немедицинских методов, создающих новые возможности для деятельности личности ( человеческого мозга ), является Винг Чун ...   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Wing Chun -> Общение Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3
Страница 3 из 3

© 2010 Украинское Представительство Всемирной Винг Чунь Кунг Фу Ассоциации. Все права защищены.