Представительство Всемирной Ассоциации Традиционного Винг Чунь Кунг Фу в Украине и по СНГ
Representative Office of the World Wing Chun Kung Fu Association in Ukraine and CIS

Facebook

На страницу 1, 2  След.
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Wing Chun -> Сайт и форум
Facebook
Автор Сообщение
Андрей



Зарегистрирован: 03.02.2010
Сообщения: 370
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: 18.09.2010, 00:30    Заголовок сообщения: Facebook Ответить с цитатой

К вопросу об улучшении и раскрутке проекта "Винг-чунь". В последнее время все чаще используют фейсбуквконтакте) как способ довольно эффективной (и бесплатной) раскрутки сайтов. Недавно заходил в группу "Винг чунь", созданную Симо на фейсбуке, и обнаружил, что в ней нет ни одного сообщения. Может быть, имеет смысл обратить внимание на социальные сети? Я уверен, это здорово продвинет сайт и проект Винг Чунь в целом.

Вопрос адресую администрации сайта, Сифу и пользователям социальных сетей — фейсбук и вконтакте.

С уважением.   

_________________
This is my way.   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Jam



Зарегистрирован: 04.08.2010
Сообщения: 1083
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: 18.09.2010, 00:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Поддерживаю! Я уже задвигал эту тему))) Думаю, был бы результат.   
_________________
Ученик   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Haveunique
Instructor


Зарегистрирован: 14.07.2010
Сообщения: 3815

СообщениеДобавлено: 18.09.2010, 17:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

А можно, плз, ссылку на группу? Благодарю.   
_________________
Не пытайся - делай.
Try not, do.
http://ouluwingchun.wordpress.com/
https://www.facebook.com/TraditionalWingChunOulu   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Андрей



Зарегистрирован: 03.02.2010
Сообщения: 370
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: 20.09.2010, 10:30    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Traditional Wing Chun in Ukraine
http://www.facebook.com/home.php?#!/group.php?gid=143872042299491   

_________________
This is my way.   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Аня



Зарегистрирован: 29.09.2010
Сообщения: 6

СообщениеДобавлено: 02.10.2010, 22:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Фэйсбук это конечно хорошо, но я думаю что упор надо делать на вконтакте - у нас он пользуется гораздо большей популярностью.   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Yoki



Зарегистрирован: 01.07.2010
Сообщения: 150

СообщениеДобавлено: 04.12.2010, 16:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Аня писал(а):
Фэйсбук это конечно хорошо, но я думаю что упор надо делать на вконтакте - у нас он пользуется гораздо большей популярностью.

Если у тебя есть связь со ВСЕМ миром,и можно зафрендить,к примеру, Эмина Бозтепе, то вопрос решается сам собой! А популярность не долговечнаSmile   

_________________
В мире, который погружается во тьму, я буду светом самой себе.   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
serghzin



Зарегистрирован: 21.11.2010
Сообщения: 164
Откуда: Україна

СообщениеДобавлено: 04.12.2010, 21:39    Заголовок сообщения: Просування Винь Чунь Ответить с цитатой

Якщо є бажання просувати вінь чунь, то треба спочатку дати відповіді на дуже прості питання:

1. Для чого це тобі, так саме тобі потрібно?
2. Яка твоя цільова аудиторія?
3. Який період має охопити та чи інша промо-активність? І який результат має бути досягнутий? Конкретні виміри???

Можна використувавати соціальні мережі: ютюб,твіттер, фейсбук, вконтактє, флікр, соціальні закладки, блоггінг, писати статті, робити кроспостінг, щомісячний онлайн журнал і т.д. Да це круто!

Але потрібно обрати стратегію і застосувати принципи менеджменту, тому що декілька людей це на ентузіазмі робити не можуть. І без стратегії, цілей, воно не реалізується так як може.

Потрібна мотивація і вона має проявлятися не в грошах, а в визнанні, в можливості самореалізації, тому що це можливість кожного з нас допомогти іншим, тому що можливо хтось і чекає, і хоче почути про вінь чунь, просто він про це ще не знає)))

Короче, я буду радий допомогти, головне зрозуміти для чого це, для кого, і що ми хочемо отримати в кінцевому результаті!   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Паша
Sihing


Зарегистрирован: 19.02.2010
Сообщения: 1411

СообщениеДобавлено: 27.12.2010, 03:23    Заголовок сообщения: Re: Просування Винь Чунь Ответить с цитатой

serghzin писал(а):
Якщо є бажання просувати вінь чунь, то треба спочатку дати відповіді на дуже прості питання:

1. Для чого це тобі, так саме тобі потрібно?
2. Яка твоя цільова аудиторія?
3. Який період має охопити та чи інша промо-активність? І який результат має бути досягнутий? Конкретні виміри???

Можна використувавати соціальні мережі: ютюб,твіттер, фейсбук, вконтактє, флікр, соціальні закладки, блоггінг, писати статті, робити кроспостінг, щомісячний онлайн журнал і т.д. Да це круто!

Але потрібно обрати стратегію і застосувати принципи менеджменту, тому що декілька людей це на ентузіазмі робити не можуть. І без стратегії, цілей, воно не реалізується так як може.

Потрібна мотивація і вона має проявлятися не в грошах, а в визнанні, в можливості самореалізації, тому що це можливість кожного з нас допомогти іншим, тому що можливо хтось і чекає, і хоче почути про вінь чунь, просто він про це ще не знає)))

Короче, я буду радий допомогти, головне зрозуміти для чого це, для кого, і що ми хочемо отримати в кінцевому результаті!


На форуме принято, создав раздел, вначале самому ответить на поставленные вопросы.   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Паша
Sihing


Зарегистрирован: 19.02.2010
Сообщения: 1411

СообщениеДобавлено: 27.12.2010, 03:27    Заголовок сообщения: Re: Просування Винь Чунь Ответить с цитатой

serghzin писал(а):
Якщо є бажання просувати вінь чунь, то треба спочатку дати відповіді на дуже прості питання:

1. Для чого це тобі, так саме тобі потрібно?
2. Яка твоя цільова аудиторія?
3. Який період має охопити та чи інша промо-активність? І який результат має бути досягнутий? Конкретні виміри???

Можна використувавати соціальні мережі: ютюб,твіттер, фейсбук, вконтактє, флікр, соціальні закладки, блоггінг, писати статті, робити кроспостінг, щомісячний онлайн журнал і т.д. Да це круто!

Але потрібно обрати стратегію і застосувати принципи менеджменту, тому що декілька людей це на ентузіазмі робити не можуть. І без стратегії, цілей, воно не реалізується так як може.

Потрібна мотивація і вона має проявлятися не в грошах, а в визнанні, в можливості самореалізації, тому що це можливість кожного з нас допомогти іншим, тому що можливо хтось і чекає, і хоче почути про вінь чунь, просто він про це ще не знає)))

Короче, я буду радий допомогти, головне зрозуміти для чого це, для кого, і що ми хочемо отримати в кінцевому результаті!


На форуме принято, создав раздел, вначале самому ответить на поставленные вопросы.   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
serghzin



Зарегистрирован: 21.11.2010
Сообщения: 164
Откуда: Україна

СообщениеДобавлено: 08.02.2011, 23:06    Заголовок сообщения: Re: Просування Винь Чунь Ответить с цитатой

Паша писал(а):
serghzin писал(а):
Якщо є бажання просувати вінь чунь, то треба спочатку дати відповіді на дуже прості питання:

1. Для чого це тобі, так саме тобі потрібно?
2. Яка твоя цільова аудиторія?
3. Який період має охопити та чи інша промо-активність? І який результат має бути досягнутий? Конкретні виміри???

Можна використувавати соціальні мережі: ютюб,твіттер, фейсбук, вконтактє, флікр, соціальні закладки, блоггінг, писати статті, робити кроспостінг, щомісячний онлайн журнал і т.д. Да це круто!

Але потрібно обрати стратегію і застосувати принципи менеджменту, тому що декілька людей це на ентузіазмі робити не можуть. І без стратегії, цілей, воно не реалізується так як може.

Потрібна мотивація і вона має проявлятися не в грошах, а в визнанні, в можливості самореалізації, тому що це можливість кожного з нас допомогти іншим, тому що можливо хтось і чекає, і хоче почути про вінь чунь, просто він про це ще не знає)))

Короче, я буду радий допомогти, головне зрозуміти для чого це, для кого, і що ми хочемо отримати в кінцевому результаті!


На форуме принято, создав раздел, вначале самому ответить на поставленные вопросы.


А це була і відповідь, і питання Very Happy

Додам ще:
Просування через соціальі мережі це вірний напрямок, тому що:
1. Дає широкий охват цільових аудиторії(різні соціальні мережі орієнтуються під свої аудиторії).
Наприклад:
Якщо взяти студента, то для цієї категорії підійде Vkontakt(8 млн українців в ній) і Facebook (1 млн)
Якщо взяти орієнтацію на бізнес, то тут править Linkedin, Професіонали.ру, Однокласніки(крайом)
Ящо будемо набирати дітей, то тут треба не їх шукати, а батьків, тому що вони будуть дивитися куда це б мені синка чи доцю відправити.

Звісно в кожній соц.мережі є присутність і тих, і інших!!!

Також, не потрібно забувати за twitter, тому що в цій мережі вже 200млн людей зі всього світу і цей сервіс реально крутий і охват аудиторії в нього просто шалений!!!

Є і інші, наприклад, Connect.ua, odnoklassniki, moikrug і бла-бла-бла, Але раджу зупинитися на головних:Facebook, Linkedin, Vkontakte, Twitter, Youtube, - цього буде достатньо.

Є також соц.мережі по фотографіях та картинках, як для себе виділяю головні 2 найзручніших сервіси: Flickr(from Yahoo) & Picasa (from Google).
Також раджу зайнятися одним з цих сервісів, тому що при пошукових запитах, картинки з описом мають більший рейтинг порівняно з простим текстом і картинки завжди краще сприймалися!!! Там можна створювати альбоми і відповідно це позитивно вплине як на рейтинг сайту, так і, взагалі.

Дивився «ньюслеттер» - це класна ідея, Issue.com повністю для цього підходить, хороший рейтинг та класний функціонал.

Ще приємним сервісом для просування вважаю Slideshare – сервіс, де закидають кучу класних презентацій про все на світі, можна створювати групи і т.д. Це також один з можливих варіантів просування.

Десь чув таку фразу, що організацію просувають самі її учасники. Насправді, це дуже сильна думка і в підтвердження цього, я бачив ось це блог: http://now-up-and-forward.blogspot.com, ЖЖ Сіфу - http://sifuigor.livejournal.com та думаю існують і інші, але на які заходиш і читаєш з запоєм, тому що то дійсно цікаво читати і якщо робити посилання на сайт з таких блогів, де люди хоча б на половину будуть так писати, то рейтинг сайту зросте значно. Тому що уявити, що якщо кожен заведе свій блог і почне писати, як ми пишемо звітність після тренування, думки, то може вийти цікава штука

Тут ідей може бути багато, але потрібно розуміти такі речі:
1. Якого ми результату хочемо досягнути?
2. Коли це має статися?
3. Яка наша цільова аудиторія на конкретний період часу?
4. Які в нас є ресурси: людські, фінансові…

Розуміючи це, ми можемо розробити практичний план дій.
Тому що схему я бачу таким чином:

1. Ціль: наприклад, ми хочемо, щоб представництво Вінг Чунь України стало найбільшим та найкращим в Європі.
2. Далі обираються ключові показники:
Інтернет
Конференції
ЗМІ
Фінанси
Партнери може і т.д.

3. Інтернет – далі виявляються межерменти, тобто, числові вимірники того, на скільки ми є популярними в інтернеті за конкретний період часу:

Наявність сайту;
Сюди кількість відвідувачів
Рейтинг
Частота оновлення
Оцінка функціональних можливостей
Кількість людей які прийшли в Академію через сайт

Наявність в соціальних мережах:
Де ми є присутні?
Яка кількість друзів в кожній соц мережі, скільки підписчиків?
Яка кількість людей переходить з них на сайт головний?
Яка кількість людей приходить в школу через соц.мережі?

Кількість блогів
....
Онлайн нюслетр:
...

Інтернет реклама:
...
Форум
...
І т.д.

Тому прошу відповісти на питання що нам потрібно і на коли, і для кого, і тоді більш конкретніше можна сказати як соц.мережі можуть в цьому практично допомогти!!!

з повагою,
Сергій Smile Smile Very Happy Very Happy   

_________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Одержать победу в одно мгновение — величайшее достижение.

http://www.wingchunblog.com.ua   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Gra-ach



Зарегистрирован: 08.11.2011
Сообщения: 3336

СообщениеДобавлено: 20.07.2012, 11:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Искала тему картинки-иллюзии, а нашла эту. По-моему очень актуально сейчас еще раз прочесть последний пост и возможно что-то из него взять.   
_________________
What doesn't destroy me, makes me stronger. - F. Nietzshe
Your life is yours alone, rise up and live it! - T. Goodkind
May you live every day of your life. - J. Swift   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Валентина Слободянюк
Instructor


Зарегистрирован: 24.02.2010
Сообщения: 4454
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: 20.07.2012, 17:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

У нас все это уже есть. нужно только делать - участвовать, развивать, постоянно, планомерно. если у кого-то есть конкретные предложения по развития групп на фейсбуке, вконтакте, твиттере, жж, или кто-то хочет активно участвовать в одной из перечисленных сетей - подходите после тренировки Smile   
_________________
www.facebook.com/wingchun.ua   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Художник



Зарегистрирован: 14.02.2012
Сообщения: 1647
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: 20.07.2012, 22:13    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

@Але потрібно обрати стратегію і застосувати принципи менеджменту, тому що декілька людей це на ентузіазмі робити не можуть. І без стратегії, цілей, воно не реалізується так як може. @
вот тут у нас проблема)   

_________________
{per aspera ad astra}
Be water,my friend.   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Валентина Слободянюк
Instructor


Зарегистрирован: 24.02.2010
Сообщения: 4454
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: 21.07.2012, 01:26    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Паш, конкретные предложения пожалуйста.
что такое стратегия и какие принципы менеджмента ты знаешь?   

_________________
www.facebook.com/wingchun.ua   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Художник



Зарегистрирован: 14.02.2012
Сообщения: 1647
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: 21.07.2012, 11:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

имею представление))
конкретную цитату я привел изза того что развитием академии занимаются несколько человек на голом энтузиазме.   

_________________
{per aspera ad astra}
Be water,my friend.   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Wing Chun -> Сайт и форум Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

© 2010 Украинское Представительство Всемирной Винг Чунь Кунг Фу Ассоциации. Все права защищены.