Представительство Всемирной Ассоциации Традиционного Винг Чунь Кунг Фу в Украине и по СНГ
Representative Office of the World Wing Chun Kung Fu Association in Ukraine and CIS

ПРИНЦИПЫ ВИНГ ЧУНЬ

На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Wing Chun -> Все о Винг-Чунь
ПРИНЦИПЫ ВИНГ ЧУНЬ
Автор Сообщение
Артем Лысенко
Instructor


Зарегистрирован: 21.07.2010
Сообщения: 5103
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: 21.07.2015, 10:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Seka писал(а):
...
мене вже не один рік цікавить це питання
для себе я відповів на нього дуже лаконічно і просто, як на мене, а саме так:
треба жити по совісті(що для мене стало ідентичним принципам він чунь), АЛЕ... в кожного своє поняття совісті і її глибини і дуже багато факторів які на це впливають, починаючи від виховання, оточення і закінчуючи вже закладеним початковим потенціалом кожної окремої людини.
Чи є, все-таки, поняття чогось правильного/не правильного і де його знайти
дуже цікава думка студентів академії і особливо інструкторів, Сіхінга і Сіфу
дякую


Сашко, у нас на форумі є правило: перед тим, як запитати інших, спочатку висловлюйте свою думку...отже чекаю на Вашу відповідь.

Як на мене, правильність чи неправильність - це оцінка коного окремо взятого індивіда, яка базуєтся на його цінностях   

_________________
Я или никто! Сейчас или никогда!   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Seka



Зарегистрирован: 09.04.2015
Сообщения: 48

СообщениеДобавлено: 21.07.2015, 11:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я ж відповів на питання =)
обрав для себе шлях жити по совісті і поняття "правильності/не правильності" визначає для себе внутрішнє "я", яке якимось чином шось вже знає ))
так як я прихильник думки, що, все-таки, є ідеальне - "правильне" рішення в певній ситуації
відповідно моє "я" стає над чиїмось іншим в спірному питанні, шо вже не дуже круто

наприклад, на мою думку 2 + 2 = 5
а на вашу?)   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Артем Лысенко
Instructor


Зарегистрирован: 21.07.2010
Сообщения: 5103
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: 22.07.2015, 13:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

В певній конкретній ситуації є правильне рішення лише для конкретної людини, конкретно в даний проміжок часу, за даних умов і в даному психофізичному стані...якщо Ви про це

Ви ж пишите, що коли Ваше "Я"(читай "єго") стоїть над чиїмось іншим в спірному питанні - не є "дуже круто", навіщо створюєте самі такі ситуації навколо себе?

Для мене 2+2=4   

_________________
Я или никто! Сейчас или никогда!   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Seka



Зарегистрирован: 09.04.2015
Сообщения: 48

СообщениеДобавлено: 23.07.2015, 10:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Артем Вікторович
ще цікава ваша думка щодо его
Навіщо його притискати, якщо людина впевнена в тому що вона робить і до чого йде?

На мою думку це може бути обмеження для самого ж себе, чи якогось плану лишній бар"єр

я розумію що є межа, яка формується кожним окремим "внутрішнім світом", але є багато "але".

той самий приклад з 2+2(ну дуже я його люблю)
хтось вважає і знає що це 5 і слухає себе ну прям сильно сильно і йде до своєї мети з цією пятіркою прям капец. но ми то всі розуміємо що правильна відповідь 4, чому нам(тим хто прийшов до 4) притискати своє его?
отак)

надіюсь описав свою думку зрозуміло )

Дякую   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Артем Лысенко
Instructor


Зарегистрирован: 21.07.2010
Сообщения: 5103
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: 23.07.2015, 13:35    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Якщо людина впевнена в тому, що робить і до чого йде, то чому це повинно відбуватися через его? Доречі, що у Вашому розумінні "его"?

В моєму розумінні - це стан,коли вся увага на собі, своїх бажаннях та потребах, не зважаючи на інших. Всі дії через призму "собі/мені/я". Але ж людина - істота соціальна! Тому керуючись лише своїми власними потребами ми не зможемо єфективно взаємодіяти з іншими людьми, тримаючи фокус на собі, ми не можемо побачити/почути/зрозуміти інших. Отже - повертаємось в камінний вік, кожен сам для себе...
Якщо не притискати своє его, воно це зробить з Вами   

_________________
Я или никто! Сейчас или никогда!   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Seka



Зарегистрирован: 09.04.2015
Сообщения: 48

СообщениеДобавлено: 23.07.2015, 14:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Так, треба було почати з визначення его
Дякую, виніс для себе багато чого

для мене его - це ситуація/почуття/емоція, коли людина ставить себе вище когось і не зважає на думку інших

Це проходить через его тоді, коли зіштовхуються дві думки в дискусії і одній з них хочеться бути почутою

Суть в тому, що говорити можна багато.. треба щось робити   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Артем Лысенко
Instructor


Зарегистрирован: 21.07.2010
Сообщения: 5103
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: 23.07.2015, 16:21    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Seka писал(а):


...Це проходить через его тоді, коли зіштовхуються дві думки в дискусії і одній з них хочеться бути почутою...


Через его це відбуваєтся коли хочется бути не почутим, а единим вірним і нав'язати свою думку іншому   

_________________
Я или никто! Сейчас или никогда!   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Jam



Зарегистрирован: 04.08.2010
Сообщения: 1083
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: 24.07.2015, 16:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Кот писал(а):
Если б это был вопрос для тебя, он бы адресовался Jam:) Но, ты тоже можешь ответить, если есть желание. Может у тебя есть опыт работы на таких деревянных столбах



Нет, нету. Не пробовал столбы, ничего не могу сказать.

А про перемещения - да, это архиважно! Очень много над ними работаю. Минимум половину времени каждой тренировки.   

_________________
Ученик   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Wing Chun -> Все о Винг-Чунь Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6
Страница 6 из 6

© 2010 Украинское Представительство Всемирной Винг Чунь Кунг Фу Ассоциации. Все права защищены.