Представительство Всемирной Ассоциации Традиционного Винг Чунь Кунг Фу в Украине и по СНГ
Representative Office of the World Wing Chun Kung Fu Association in Ukraine and CIS

Книга п'яти кілець. Мусасі Міямото.


Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Wing Chun -> Книги
Книга п'яти кілець. Мусасі Міямото.
Автор Сообщение
Мирослав



Зарегистрирован: 18.01.2017
Сообщения: 436

СообщениеДобавлено: 30.08.2017, 23:39    Заголовок сообщения: Книга п'яти кілець. Мусасі Міямото. Ответить с цитатой

Мусасі Міямото. Книга п'яти кілець. Мусасі Міямото - легендарний непереможний японський самурай періоду Сенґоку Дзідай, котрий прославився бездоганною репутацією воїна (особливо як майстер меча) під час війни та золотими руками у мирних справах. Все його життя пройшло у пошуках сутності "Стратегії". Стратегія - це те на чому базується весь світ, а не тільки війна. Той хто її пізнає стає бездоганним і непереможним у будь-якій справі. Дана книга є результатом пошуків усього його життя і є спадком для його учнів. Для мене мудрість "Книги п'яти кілець" є мудрістю Він Чуня і я її час-від-часу перечитую. Книга вчить Стратегії на прикладі воєнних дій та звичайних мирських ремесел (наприклад будівництво) . На мою думку її мають прочитати всі хто хоче бути господарем свого життя і швидше знаходити найкращі рішення. І як мене перед "Мистецтвом війни" Сунь-цзи варто прочитати саме дану книгу.

https://www.e-reading.mobi/epub.php/40340/Мусаси_-_Книга_Пяти_Колец.epub   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Ruslan Nikitenko



Зарегистрирован: 19.11.2015
Сообщения: 979
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: 30.10.2017, 18:50    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Книга досить цікава, щоправда, прочитавши її, на даному етапі, знайшов там для себе менше прикладного, ніж сподівався...   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Мирослав



Зарегистрирован: 18.01.2017
Сообщения: 436

СообщениеДобавлено: 01.11.2017, 00:28    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Так, Книга цікава, але Лише з часом я почав потроху розуміти так звану теорію, яка зразу стала прикладною. Книга була написана для бою на мечах і так вона найкраще піддається розумінню. Проте у нас є рідний Він Чунь, який допоможе перетворити її знання на прикладні   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Ruslan Nikitenko



Зарегистрирован: 19.11.2015
Сообщения: 979
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: 30.11.2017, 17:46    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Радий, що ти почав, хоч і з часом, розуміти ту теорію... про себе цього сказати не можу)))) поки що...))   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Тищук Александр



Зарегистрирован: 05.10.2016
Сообщения: 770
Откуда: Киев

СообщениеДобавлено: 05.02.2018, 13:42    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ммрослав, благодарю, что выложил ссылку на книгу!   
_________________
Винг Чунь - тренировка осознанности, дисциплины и принципов.   
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Wing Chun -> Книги Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

© 2010 Украинское Представительство Всемирной Винг Чунь Кунг Фу Ассоциации. Все права защищены.